2012 yılında kurulan Rubies Güvenlik Sistemleri kişisel ya da ticari güvenlik sistemleri ile yangın algılama sistemleri alanında hizmet veren bir firmadır. Sektöründe uzman olan kadrosu ile otel, toplu taşıma, konut, iş, okul ya da alışveriş merkezi gibi alanların güvenlik sistemleri projelerini yürütmektedir. Buna bağlı olarak uygulama ve sistemlerin periyodik bakımları ile teknik servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Güvenlik sektöründe 12 farklı ürün kategorisi ile lider kuruluşlardan olma başarısına ulaşan Rubies Güvenlik Sistemleri sürdürebilir bir güvenlik çözümü sunmaktadır. Türkiye’nin en kapsamlı güvenlik sistemlerini kuran firmadır.
              %100 memnuniyet garantisi ile konuttan ticari alanlara kadar tüm hizmetler için çalışan firma hem dış mekanlar için hem de iç mekanlar için profesyonel hizmetlerine devam etmektedir.
Rubies Güvenlik Sistemleri, önce can güvenliği, sonrasında ise mal ve ürünlerin güvenliğini sağlamak için canla başla çalışan bir firmadır. Yaşanılan ya da zaman geçirilen mekanlardaki konforu ya da iş verimliliğini artırmak, bunun yanı sıra zaman kaybının önüne geçmek ve alan içerisindeki olumsuz durumları takip olanağı sunmayı hedef edinmiştir.
              Geçmişten günümüze en büyük sorunlardan biri olan ve insanlığın güvenliğini tehdit eden hırsızlık, gasp ve saldırı gibi olumsuz durumlar toplumun tedirgin bir hale gelmesine neden olmuştur. Bu konu hakkında Rubies Güvenlik Sistemleri firması teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sistem talebinde bulunan kişi ya da kurumların huzur ve güveninin artmasına katkıda bulunmak için çeşitli projelere imza atmıştır.
Daha yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak için var gücüyle gelişen Rubies Güvenlik Sistemleri firması kuruluşundan bu yana en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünler sunmaktadır. Geniş bir ürün skalası oluşturan firma çeşitli faaliyet alanlarında hizmet sunmaktadır.
              Hırsız alarm sistemleri, kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri, turnike sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, Pdks sistemleri, metal arama dedektörleri, bariyer sistemleri, plaka tanıma sistemleri, akıllı ev sistemleri, yemekhane sistemleri ve diğer aksesuar kategorileri konusunda deneyim, bilgi birikimi ve uzman personel kadromuz ile bu sistemleri kullanıcılar için projelendirmektedir.

Misyonumuz

              Kullanıcılarına sunduğu hizmetler doğrultusunda her geçen gün gelişmeye devam eden Rubies Güvenlik Sistemleri kullanıcılara çözüm ortaklığı yapmaktır. Maksimum müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek en iyi hizmeti sunmak için kurulan bir firmadır.
              Dünyanızın daha güveli hale gelmesi için alanında uzman kadro ile tek bir amaç uğruna çalışmaktadır. Bireylerin ya da grupların yaşamlarını daha konforlu bir hale getirmek, konut ya da ticari alanların daha güvenilir olmasını amaç edinmektedir.
              Yılların verdiği tecrübe ve deneyim sayesinde güvenlik ihtiyaçlarınıza en kapsamlı güvenlik çözümler sunmaktadır. Rubies Güvenlik Sistemleri potansiyeline inanmakta ve ilerlemesini daima sürdürerek değerlerini korumakta olan bir firmadır.
              Kişi kendini güvende hissettiğinde hem evindeki konfor alanı büyür hem de iş yerindeki verimliliği artar. Bunun yanı sıra iş verenlerin ya da mülk sahiplerinin endişeleri en aza indirgenir. Bu durumun farkındalığı ile sektöre atılan Rubies Güvenlik Sistemleri ile yeni bir güvenlik çemberine adım atmak ister misiniz?

Vizyonumuz

              Rubies Güvenlik Sistemleri kuruluşundaki milli amaca hizmet etmeye devam eden, küresel ve ulusal pazarda sürdürülebilir güvenlik sistemleri ile insana ve çevreye duyarlı bir firmadır.
              Yenilikçi, katma değeri yüksek ve teknolojik gelişmelerin hızına ayak uyduran firma güvenilir ürünler ile çözüm sunmak için varlığını korumaktadır. Müşterilerinin güvenlik ve teknoloji alanında dışa bağımlığını azaltmayı hedeflemektedir.
              Uzun zamandır güvenlik sistemleri alanında hizmet veren firma, kendini sektörde lider bir konuma yükselmiş görmektedir. Ülkemizin pek çok alanında kullanılan güvenlik sistemlerine erişmenin zor olduğu bu dönemde “uygun fiyat, kaliteli ürün” mottosu ile hizmet sağlamayı başlıca görevi olarak bilmektedir.
Yüzlerce müşterisine kaliteli hizmet sunan Rubies Güvenlik Sistemleri, ismini daha çok kişiye ulaştırmak ve pazarda aktif rol oynamayı öncelikli hedefleri arasında görmektedir.
             Bireysel ya da kurumsal alanlardaki güvenlik ihtiyaçlarının sürdürülebilir, ileri teknoloji çözümler ve fiyat performans sistemler ile projelendiren Rubies Güvenlik Sistemleri, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler bazında da öncülük eden bir firma olarak güvenlik problemlerinin etkili ve risksiz çözümlerini sunmaktadır.Hem yangın algılama hem de güvenlik bakımından akılcı, lider, gerçekçi ve yenilikçi bir kuruluş olan bu firma ürünlerini daha çok kullanıcı ile buluşturmayı, müşterilerinin kendini daha güvende hissetmesini ve sektöründe öncü bir firma olmayı hedef belirlemiştir.

There are many vari of pass of lorem ipsum availab but the majority have suffered in some forms.

İletişim

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. Perpa Ticaret Mer A Blok Kat:9 No:1290, 34384 Şişli/İstanbul

info@rubiesguvenlik.com.tr
+90 (212) 924 18 61

Newsletter

Subscribe to our newsletter for daily new and updates